מי אנחנו

איתי פז מנטור בינלאומי, מחבר רב-המכר "גם בלונדיניות יכולות" – הסודות ליצירת סגנון חיים טוב יותר באמצעות הקמת עסק אינטרנטי מניב, מנטור ומרצה מבוקש ביותר, ומומחה להנעת אנשים ליצירת תוצאות משמעותיות ופריצות דרך בחייהם של אנשים להצלחה כלכלית ואישית.

פז אחד מאנשי האינטרנט הוותיקים והמובילים בעולם, החל את דרכו כמשווק באינטרנט לפני 16 שנה, וכיום הוא חולש על עסקים חובקי עולם. לאחר שנים של עשייה בינלאומית, בהם הקים למעלה מאלף עסקים אינטרנטיים מניבים לאורך השנים וייעץ למנכ"לים של ארגונים וחברות גדולות בכל רחבי העולם, הקים לפני שנתיים בישראל את Success Group, ארגון שמטרתו להעביר לקהל גדול ככל האפשר, את הידע והניסיון הרב שצבר שהביא להצלחתו לקהילה בישראל ובעולם כולו תוך הנעתם להצלחה. הצלחתו העיסקית ופעילויות ההדרכה הרבות, הקנו לו מעמד של גורו עולמי בעולם העסקים ובתעשיית האינטרנט העולמית ושל מרצה מבוקש בקרב אלו הרוצים להצליח ולהשיג תוצאות משמעותיות.

לאיתי פז יש יכולת מדהימה שמאפשרת לו לייצר תוצאות מדהימות והצלחה גדולה בזמן קצר בכל תחום ועיסוק שהוא בוחר – הוא לוקח את הידע והמידע החשוב והמסובך בנושא מסויים והופך אותו בזמן קצר מאוד לפשוט ליישום ונגיש יותר. איתי לקח את היכולת המיוחדת הזו שלו ומוביל באופן אישי את בניית מערכי הלימודים הרבים המבוססים על ניסיון מצטבר בפועל של עשרות שנים שלו ושל צוות המאמנים והמנטורים המובילים בארגון.

איתי מאמין שכדי להיות אחד שיכול ללמד ובטח מנטור אמיתי שמוביל אלפי ועשרות אלפי אנשים, ראשית אתה צריך להוכיח את עצמך בפועל בעולם העיסקי, בעבודה מעשית וב"לכלכך את הידיים". רק לאחר שיצרת את ההצלחה שלך תוכל ללמד אחרים כיצד להצליח. לכן איתי שם את הדגש שכל אחד מהמאמנים והמנטורים ב-Success Group הם כאלו שבנו עסקים מצליחים והם סיפור הצלחה בעצמם.

קהל נלהב של אלפי אנשים בפניהם הרצה עד כה, בארץ ובעולם, הקנו לו את המעמד של מרצה בינלאומי מבוקש בקרב קהלים רבים, חברות, ארגונים ובאקדמיה.

יעקב איתי סמלסון, מנטור בינלאומי לשיווק עסקים באינטרנט, מוביל עסקים להצלחה תוך יצירת זרימת לקוחות אוטומטית ויצירת הכנסות גבוהות. יעקב הנו מאמן בכיר בקבוצת Success Group, מפתח שיטת טראפיק סקסס להזרמת אלפי מבקרים לאתר ומחבר הספר “צונאמי של לקוחות חדשים". יעקב מתמחה בניהול ובניה של תהליכים אוטומטיים, לרבות מערכי תנועה, וובינרים ובניית תהליכי השקה עוצמתיים. ומשמש כזרוע הביצועית של ההשקות המצליחות ביותר בישראל של עשרות מוצרים מצליחים שלו והשקות של המנטורים הטובים והמובילים בישראל.

יעקב הינו אוטוריטה עיסקית, טכנולוגית בעל הכירות מלאה של הכלים, השיטות, והאסטרטגיות ההופכות כל עסק למצליח בתחומו. יעקב מכיר בדיוק מה עובד, מה לא עובד והכי חשוב הוא יודע להעביר את הידע בצורה עוצמתית, פשוטה וקלה – כך שכל אחד יוכל ליישם בעצמו. המוטו של יעקב – מיינדסט להצלחה ועשייה חמה תוך יישום תהליכים אוטומטיים יביאו יותר לקוחות והרבה יותר כסף לכל אחד שרוצה.