איתי פז

איתי פז | internet successאיתי פז אחד מאנשי האינטרנט הוותיקים והמובילים בעולם, החל את דרכו כמשווק באינטרנט לפני כ-15 שנה, וכיום הוא חולש על עסקים אינטרנטיים בכל העולם. איתי הוא מנטור עיסקי שהקים את Internet Success, ארגון שמטרתו להעביר לקהל גדול ככל האפשר, את הידע והניסיון הרב שצבר שהביא להצלחתו לקהילה בישראל ובעולם כולו. הצלחתו העיסקית ופעילויות ההדרכה הרבות, הקנו לו מעמד של גורו עולמי בעולם העסקים ובתעשיית השיווק באינטרנט העולמית ושל מרצה מבוקש בקרב אלו הרוצים לבנות עסקים אינטרנטיים מניבים וללמוד כיצד להצליח בשיווק באינטרנט.

איתי הקים למעלה מאלף עסקים אינטרנטיים מניבים לאורך השנים וייעץ למנכ"לים של ארגונים גדולים. למרות שלקוחותיו שילמו לו סכומים גבוהים מאוד לאימון וייעוץ עיסקי לאינטרנט החליט להפסיק במטרה להשקיע את זמנו במספר מצומצם של פרויקטים מובילים בארץ ובעולם, ביניהם הקמת ארגון Internet  Success להכשרת אנשים רבים למקצוענות בשיווק באינטרנט ולהקמת עסקים אינטרנטיים מניבים בכל תחום שרק יחפצו בו.

לאיתי פז יש יכולת מדהימה שמאפשרת לו לייצר תוצאות מדהימות והצלחה גדולה בזמן קצר בכל תחום ועיסוק שהוא בוחר – הוא לקוח את הידע והמידע החשוב והמסובך בנושא מסויים והופך אותו בזמן קצר מאוד לפשוט ליישום ונגיש יותר. איתי לקח את היכולת המיוחדת הזו שלו ומוביל באופן אישי את בניית מערכי הלימודים הרבים המבוססים על ניסיון מצטבר בפועל של עשרות שנים שלו ושל צוות המאמנים והמנטורים המובילים בארגון.

איתי מאמין שכדי להיות אחד שיכול ללמד ובטח מנטור אמיתי שמוביל אלפי ועשרות אלפי אנשים, ראשית אתה צריך להוכיח את עצמך בפועל בעולם העיסקי, בעבודה מעשית וב"לכלכך את הידיים". רק לאחר שיצרת את ההצלחה שלך תוכל ללמד אחרים כיצד להצליח. לכן איתי שם את הדגש שכל אחד מהמאמנים והמנטורים בארגון Internet Success הם כאלו שבנו עסקים מצליחים והם סיפור הצלחה בעצמם.