זהר עמיהוד

זהר עמיהוד | להיות ראשון בגוגל | צוות המאמנים איתיזהר עמיהוד, מומחה שיווק באינטרנט וקידום אתרים, בעל ניסיון רב שנים ומתחומי עשייה מגוונים המענקים לו יתרון משמעותי והיכולת לראייה עסקית רחבה תוך הבנת התהליכים בארגון ומציאת הפתרון השיווקי העסקי המתאים ביותר באינטרנט.

בשנים האחרונות, זהר זכה למקום מכובד בין המומחים המובילים בתחום קידום האתרים בארץ ובעולם. כחלק מהפעילויות שלו זהר פועל בשני ערוצים: האחד הוא יועץ לחברות בינוניות וגדולות איך להביא תנועה לאתר שלהם ואיך לגרום ללקוחות לרכוש או לפנות. בערוץ השני זהר מעביר סדנאות, השתלמויות, ימי עיון ומלמד אנשים ועסקים קידום אתרים ושיווק באינטרנט. הוא מלמד את הקורס המוביל בישראל "להיות ראשון בגוגל" שבאמצעותו כל אחד יכול לדעת כיצד להגיע ולהיות ראשון בתוצאות החיפוש במנועי החיפוש.

זהר ניהל את מערך השיווק בהוצאת הוד-עמי לספרי מחשבים, ניהל את פעילות שיווק ספרי המחשבים של ההוצאה בחנויות ברחבי הארץ ובמרכזי הדרכה רבים. זהר מרבה לכתוב מאמרים מקצועיים רבים וכמו כן ספרים, בניהם רב המכר HTML & CSS למפתחי אתרים באינטרנט שהפך לספר חובה לכל מי שלומד פיתוח אתרים באינטרנט, בנושאי אופיס, מערכת הפעלה Windows, תכנות ותכנות לאינטרנט. כמו כן הוא ערך את הספר "הגדל את הכנסות העסק שלך באמצעות פרסום בגוגל" Google AdWords.

זהר בעל תואר שני במינהל עסקים עם התמחות במערכות מידע מטעם אוניברסיטת תל אביב ותואר מוסמך מאת חברת מיקרוסופט.