תוכנית שותפים

מה זה תוכנית שותפים?

תוכנית שותפים הופכת את מערכת היחסים ביננו למשתלמת יותר עבורך ועבורנו! התוכנית תאפשר לך לקבל מאיתנו כלים שיווקים אשר יעזרו לך למכור את המוצרים והשרותים המגוונים אותם אנו מציעים ולקבל מאיתנו תיגמול על כל הצלחה! תוכנית השותפים מתייחסת למוצרי "Internet Success!"

מה עושה שותף?

ממליץ על המוצרים והשירותים שלנו לקהל הלקוחות העיסקיים שלו ולעסקים נוספים להם הוא חשוף. ניתן להמליץ במייל, במדיה החברתית, ובכל דרך אחרת הנראית לך אפקטיבית. ההמלצה תכיל הפניה של הלקוח באמצעות לינק מזוהה ייחודי אשר תקבל מאיתנו, הפניית הלקוח דרך לינק זה היא חיונית לצורך קבלת התיגמול. לא יינתן תיגמול עבור לקוחות אשר רכשו באמצעות לינק אחר.

מה תקבל מאיתנו?

קישור ייחודי שלך הרושם כל נרשם במערכת שהגיע ממך על שמך. בנוסף תקבל גישה למערכת השותפים שבה תוכל לעקוב אחר מספר האנשים שהגיעו דרכך ומספר הרכישות שנרכשו דרך הקישור הייחודי שלך בכל עת.

כיצד אתה מתוגמל?

אתם מקבלים קישור affiliate, שיפנה את המקליקים עליו מרשימות התפוצה שלכם לדף הנחיתה באתר שלנו. כל רכישה שתתבצע על ידי מי שהגיע דרככם תזכה אתכם בעמלה. התשלום ייבוצע בהתאמה לקבלת תשלומי הלקוח ולאחר תקופת האחריות על המוצר. התשלום יתבצע בכפוף לקבלת חשבונית מס (העמלות הנן כוללות מע"מ ותשלום חודשי מינימלי של 150 ש"ח).

בונוס מיוחד למצטרפים החודש

אנו מעניקים לך בונוס הצטרפות לתכנית השותפים בגובה 50 ש"ח אשר יתווספו באופן אוטומטי לתשלום העמלות הראשון שלך. כן, תקבל מאיתנו 50 ש"ח רק בגלל שהצטרפת לתכנית.

אז מה עושים עכשיו?

להתארגן ולתכנן את תהליך הקידום לרבות עמודים באתר, פוסטים בבלוג, מאמרים, באנרים, משלוח אימיילים, פרסום בתשלום ו/או במדיה חברתית או בכל ערוץ שיווקי אחר שבחרתם (כל הפעילות חייבת להיות במסגרת החוק והאחריות לכל הפעילויות שלך היא באחריותך בלבד)

  השם שלך*

  הדואר האלקטרוני שלך*

  טלפון

  פרטים על הפעילות שלך

  הכניסו את הקוד הנ"ל כדי להשתמש ב-CAPTCHA את/ה צריך שהתוסף Really Simple CAPTCHA יותקן

  *שדות חובה